Formacionet zyrtare: Man.United – Crystal Palace

Manchester United do të mundohet të vazhdojë ecurinë pozitive në Ligën Premier.

Djajtë e Kuq para shikuesve të vetë do të presin skuadrën e Crystal Palacet.

Kjo e fundit është e vetmja skuadër që nuk ka shënuar asnjë gol dhe ka zero pikë në kampionatin elitar anglez.

Tashmë trajnerët e tre dyja skuadrave përkatëse kanë publikuar formacionet zyrtare.

Manchester United: De Gea; Valencia, Jones, Smalling, Young; Matic, Fellaini; Mata, Mkhitaryan, Rashford; Lukaku

Crystal Palace: Hennessey; Ward, Sakho, Delaney, Van Aanholt; Townsend, Milivojevic, Cabaye, Schlupp; Puncheon; Sako.