19 Janar 2018
Ballina Etiketimet Ancheloti

Etiketim: Ancheloti

Befason Beckham: Ky është trajneri më i mirë

David Beckham, ish ikona e Manchester Unitedit dhe Anglisë, i ka thurur lavde Carlo Ancelottit Carlo Ancelotti ka marrë mbështetje nga ylli anglez, David Beckham,...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS