19 Janar 2018
Ballina Etiketimet Cigarja

Etiketim: Cigarja

Duhani dhe kafja në stomak të zbrazët – shumë të rrezikshme

Si kafja ashtu edhe duhani veprojnë si stimulues, të cilët njeriut shumë shpejt ia rregullojnë disponimin dhe e bëjnë atë të kthjellet dhe të...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS