19 Janar 2018
Ballina Etiketimet Dafina Zeqiri

Etiketim: Dafina Zeqiri

Cilin frajer e deshi më shumë Dafina Zeqiri?

Dafina Zeqiri ka sjell frymë moderne, stil dhe energji pozitive përmes muzikës së saj. Gjithashtu, ka sjell edhe një mundësi të mirë për gazetarët që...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS