19 Janar 2018
Ballina Etiketimet Depresioni

Etiketim: Depresioni

Depresioni nuk është vetëm çrregullim mendor, ndikon edhe në shëndetin kardiovaskular

Një studim ka zbuluar se personat të cilët vuajnë nga depresioni janë më të prirë të diagnostikohen me kancer dhe sëmundje kardiovaskulare. Ky çrregullim mendor...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS