19 Shkurt 2018
Ballina Etiketimet Elvana Gjata

Etiketim: Elvana Gjata

Si po e kopjon Xhensila Myrtezaj, Elvana Gjatën

Të dy janë këngëtare shumë të suksesshme dhe më një vocat shumë të ëmbël, ato për pak kohë bën famë dhe pas vetës kanë...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS