19 Janar 2018
Ballina Etiketimet Milaim Zeka

Etiketim: Milaim Zeka

Zeka vazhdon sulmet verbale ndaj Vetëvendosjes

Deputeti i Nismës për Kosovën, Milaim Zeka e ka vazhduar në profilin e tij në Facebook diskutimin e ashpër kundër deputetëve dhe figurave të...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS