19 Janar 2018
Ballina Etiketimet Nora Istrefi

Etiketim: Nora Istrefi

E pa besueshme ku rri më së shumti vëllai i Nora...

Quhet Bledi Istrefi dhe ndryshe nga motrat e tij që e kanë të theksuar dëshirën për të qenë të famshme, për ti njohur, pëlqyer...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS