19 Shkurt 2018
Ballina Etiketimet Ramush Haradinaj

Etiketim: Ramush Haradinaj

Haradinaj e Mustafa, pozicione të pandryshuara për Demarkacionin!

Demarkacioni me Malin e Zi ende mbetet një sfidë serioze për institucionet e vendit. Kryeministri Ramush Haradinaj shpreson se komisioni i ri do ta...

Haradinaj merr urime nga kryetarët e Këshillit dhe Komisionit Evropian

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pranuar telegram urimi nga Kryetari i Këshillit Evropian, Donald Tusk dhe kryetari i Komisionit Evropian, Jean-Claude...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS